Gülsen Ayık
Gülsen Ayık
Hergün güler yüzlü, yaptığı işi seven, bir o kadar da disiplinli, gerçekten samimi bir ekibin sizi ve çocuğunuzu karşıladığını düşünün. Kızımı gönül rahatlığıyla bıraktığım bir kreş. Aslında kreşten öte . İyi ki sizleri tanımışım... 02 Ekim 2016
Seda Ertorun
Seda Ertorun
Yeni okulumuzda ilk toplantımızda Kaan'ın pozitifliği kişisel gelişimi kendi kendi kendine yetebilmesi ile ilgili birçok övgü aldık. Bunların hepsinde biz anne babası kadar -hatta zaman zaman bizden de fazla -sizlerin de büyük katkınız ve emeğiniz var. Sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Kaan'ı mutlaka Kampüs Kreş’e getirmek istiyorum okula sizleri görmesi ve hasret gidermesi için..
Ayhan Gök
Ayhan Gök
Çok iyi düşünülmüş titizlikle inşa edilmiş bir Kreş, güler yüzlü ve deneyimli bir kadro, güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir mekan. Biz ailece çok memnunuz. Önünüzdeki nice yıllara başarılarla dileriz.
Zerrin Yazıcı
Zerrin Yazıcı
Öncelikle okulun yapı olarak güvenli olması benim için çok önemliydi. İkinci olarak öğretim kadronuz ve bu kadronun öğrenciler üzerinde bırakmış olduğu etkiydi. Bu sorularıma kreşinizde rahatlıkla cevap buldum. Öğrenciler hakkında velilerin detaylı bir şekilde bilgilendirilmeleri de önemli bir faktör. Tabiki oyun alanları, aktiviteleri, beceri alanlarının geniş açılı olması da benim için önemli, son olarak kreşinizde ilgili bir psikolog ve hemşirenizin olması da ayrıca bir artı sebebidir.
Ertuğrul Babaoğlu
Ertuğrul Babaoğlu
Temelinden itibaren kreş olarak tasarlanmış binada lavabo ebatları, priz seçimi, oda büyüklükleri, her etkinlik için özel olarak tasarlanmış odaları, aydınlatması, sağlıklı bir şekilde ısınması gibi birçok detay düşünülmüş. Böyle bir binayı profesyonel bir yönetim ve profesyonel olduğu kadar güler yüzlü bir eğitim kadrosuyla tamamlayarak kurulan kreşe çocuğumuzu huzur içinde bırakabiliyoruz. Çocuğumuzun akşamları eve mutlu geldiğini görmek bizi de sonra derece mutlu ediyor.
Dilek Yavuz
Dilek Yavuz
Ben kızımı altı ay önce okulunuza gönderdim ve bu altı ay içinde kızımın çok olumlu yönde değişimini gördüm. Bu nedenle okulunuzun altyapısını ve verdiği eğitiminden çok memnun kaldım. Gerek öğretmenlerimiz, gerekse okulumuz çok sıcak ve güvenilir. Çocuğumu güvenilir, huzurlu bir okula göndermenin mutluluğu içindeyiz. Öğretmenlerimizin her çocukla ayrı ayrı ilgilenmesi ayrı ayrı özel olduklarını hissettirmesi bizi çok mutlu ediyor. Benim kızım şimdiden çok şanslı böyle güvenilir, böyle ilgi öğretmenleri olduğu için. Bütün öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Elif Uygur
Elif Uygur
Taşınma sonrası evimize yakın kreş arayışımızın sonrasında, okulun ferah, ortamı, yeni ve temiz ekipmanlar, güvenli bir ortam, yönetici kadronun ve öğretmenlerin deneyimi, güleryüzü, tecrübesi, geniş oyun alanı, titizlikle hazırlanmış eğitim sistemi, ve Atatürk’çü olması sizi tercih etmemizi sağladı.
Atife Aksoy Alpaslan & Özgür Alpaslan
Atife Aksoy Alpaslan & Özgür Alpaslan
Mutfak etkinlikleri ve güzel yemekler tüm yaş gruplarının birlikte zaman geçirebildiği geniş ferah oyun alanları, işinin hakkını veren güler yüzlü öğretmenler ve kreş çalışanları, deneyerek öğrenme ortamları ve çocuğumuzun psikolojik gelişimiyle ilgili aldığımız destekten çok memnunuz. Ayrıca çocuğumuzun müzik, İngilizce ve bilgisayar gibi branş derslerine iyi bir başlangıç yaptığını düşünüyoruz.
Özlem Doğan
Özlem Doğan
Kampüs Kreş’in bütün öğretmen ve personeline çocuğumuz için gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Okulun güvenliği ilk sırada önem verdiğim faktördü. Okulun güvenliğinden gayet memnunum. Her açıdan güvenli geldi. Öğretmenlerimizin alakası aile ile işbirliği içinde olması çok hoşuma gidiyor. Ben her gün bilgi veren gün içinde ne yaptığını bildiren görüş kağıdı da hoşuma giden ayrıntıdır. Bence çocuğunu bu kreşe göndermek isteyen herkes gönül rahatlığıyla gönderebilir. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler. En önemlisi psikologun verdiği bilgi ile ailenin daha bilinçli olduğu kesin. Bu gerçekten çocuklar ve velileri için çok güzel bir şey.
Muharrem Tokdemir
Muharrem Tokdemir
Okulun alanının geniş olması çok güzel. Yakında havuzun açılacak olması çocuklar açısından çok güzel bir fırsat. Bahçede çeşitli hayvanların olması çocukları mutlu edebilir. Okul yönetimi ve öğretmenlerimiz hem velilere (bizim izlemimiz elbette) hem de çocuğumuza oldukça ilgili davranmakta. Okulun yeni açılmış olması, hem kullanılan eşyaların yeniliği, hem de güvenlik açısından olumlu. Bizim sizi seçmemizin ilk nedeni okulun işyerimize yakın olması. Diğeri ise okulu hem web sitesinden hem de gelip yerinde görmemizdir. Eğitim sisteminizle ilgili farklılıkları da çocuğumuzun zaman içerisinde gösterdiği olumlu değişim ve gelişimlerle görmekteyiz. Baba Gazanfer Uğurlu Her şeyi ile çok iyi tasarlanmış ferah bir mekan. Belinay çok eğlendiğini söylüyor. Eğlenirken öğrendiğini de biz gözlemliyoruz. O da mutlu biz de…
Çiğdem Dündar
Çiğdem Dündar
Gün ışığını gören oyun alanları, serbestçe bisiklete binebilme özgürlüğü, (bu arada şimdi alanın pek değişmesini istemiyorum, gün ışığında ferah ferah bisiklete binebiliyor diye) Öğretmeni ile ilişkisi, kapıda bizi karşılayan bayandan görevliye kadar güler yüzlü ortam, öğretmeni ile arasındaki sevgisi, her daim hemşire olması, oyuncak çeşitliliği, güvenli olduğunu hissetmemiz, sorunlara yaklaşımınız ve hemen çözümlemeniz çocuğumuzu size emanet etmemizde temel faktörler olarak sayılabilir.
Fatma Fettahoğlu
Fatma Fettahoğlu
Kampüs Kreş’e ilk geldiğimde ilk güveni psikolog Ilgın Hanım’da hissettim. İçeride çok fazla gezinmeden ortamdaki huzuru hissettim ve kızımın da bunu hissedeceğini düşündüm. Kreşin yakınlığı, alanının çok büyük oluşu, öğretmenlerin güler yüzlü olması, profesyonellikleri, kreşte kızıma sunulan fırsatlar, aldığı eğitim… Herşey çok güzel, bunu hissedebiliyorum. Okula başlayalı çok kısa bir zaman olsa bile gelişimi oldukça güzel gidiyor. Öğretmenlerin dışında diğer çevresindekilerin de davranışları çok güzel. Karakter gelişimi açısından çok önemli buluyorum. Sizlerin sayesinde iletişim ve görsel estetik açısından da gelişimi fark ediliyor. Bir istek: Keşke kızımı webcam’den görebilsem. Hoş olurdu. Her şey için herkese teşekkürler.
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz
Muhammed Emin 2 yaş grubuna başladı. Okulun tüm alanlarının geniş ve ferah olması önemli bir faktör. Oyun alanları, sınıflar, uyku bölümü, yemekhane hepsi çocukların rahat etmesine, içeride iyi vakit geçirmesine uygun yapılmış. Öğretmenler güler yüzlü, ilgili, güvenlik önlemleri yeterli. Çocuklarla ilgili bilgi akışının iyi olması velilere geri bildirim yapılması çok önemli.
Selin D.Yatgın
Selin D.Yatgın
Çocuğunuz için tam ona göre bir yer hayal edin. İşte burası o hayal ettiğiniz yer. İlgili öğretmenleri ve personeliyle, çocuğumuzun mutlu ve güvende olması için tasarlanmış yapısıyla hayallerimizin gerçekleştiği bir yer.
Ulviye Melek Şengül
Ulviye Melek Şengül
Çocuğum sizin sayenizde sosyalleşti, yetenekleri sizinle gelişti ve arttı. Her konuda profosyonel olan ekibinize güveniyorum.
Güleser Sedef Çaylı
Güleser Sedef Çaylı
Kampüs Kreş’i tercih etmemizin nedeni güvenli huzur dolu bir aile gibi olması, gerek öğretmenler, gerekse okul, geniş oyun parkı, kış bahçesi ve sınıfları ile harikulade, her şey bir anne gibi düşünülmüş. Kreş’e başarılarının devamını diliyoruz.
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz
Sare 11 aylıkken Kampüs Kreş’e başladı. Küçük olması nedeniyle tereddütler yaşadık. Fakat kendi yaş grubu ile ayrı bir bölümde olması, öğretmen sayısının yeterli olması ve çocuklarla birebir ilgilenilmesi, gün içindeki yaşam alanının geniş ve ferah olması, gün içinde ilgisizlikten sıkılma ihtimalinin olmaması, sağlık durumlarının ve yemeklerinin kontrol ediliyor olması, tereddütlerimizi ortadan kaldırdı. Güvenli bir ortamda kalacağından emin olduk. Tüm çalışanların güler yüzlü olması ve her konuda yardımcı olmaya çalışmaları ayrıca memnuniyet verici.